Продовжується ремонт спортивних майданчиків
     Дата публікації: 18.04.2014

Продовжується ремонт спортивних майданчиківПродовжується ремонт спортивних майданчиківПродовжується ремонт спортивних майданчиківУ рамках Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх - спільна турбота» Крюківським районним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організовано та проведено черговий захід по відновленню стану спортивного майданчику за адресою вул. Космічна 9.

За інформацією голови Крюківського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Медведенка Олега Володимировича, сьогодні було оновлено фарбування футбольних воріт та прибрана прилегла територія майданчику. До участі у відновлювальних роботах залучено, окрім співробітників центру «Спорт для всіх», також мешканців прилеглих будинків, співробітників Кременчуцького міського центру культури та дозвілля і вихованців ДЮСШ №1. Всього у заході прийняли участь близько 40 осіб. Роботи продовжуються.


Детальніше..

До дня Перемоги підвищено розмір щорічної разової грошової допомоги
     Дата публікації: 18.04.2014

До дня Перемоги підвищено розмір щорічної разової грошової допомогиЗа інформацією управління праці та соціального захисту населення райвиконкому виплата разової грошової допомоги до Дня Перемоги ветеранам війни, особам на яких поширюється чинність Закону України ” Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту ” та жертвам нацистських переслідувань в 2014 році буде проводитись згідно Постанови Кабінету Міністрів України  від 16.04.2014 року № 102 "Деякі питання виплати у 2014 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань". В порівнянні з минулим роком суми виплат разової грошової допомоги в середньому збільшено на 6,6%.


Детальніше..

Робота Кременчуцької об’єднаної державної фінансової інспекції у січні-березні 2014р.
     Дата публікації: 17.04.2014

Робота Кременчуцької об’єднаної державної фінансової інспекції у січні-березні 2014р.Фахівці Кременчуцької об’єднаної Держфінінспекції протягом січня – березня 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 2,3 млн. грн.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 24 досудові розслідування.

До суду пред’явлено 1 позов щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 32,64 тис. грн.


Детальніше..

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
     Дата публікації: 16.04.2014

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитиниНа черговий розгляд комісії під головуванням заступника голови районної ради Поліщука Олександра Петровича винесені 15 питань, серед яких: про неналежне виконання батьківських обов’язків відносно доньки, про розгляд ухвали Крюківського районного суду про позбавлення батьківських прав по відношенню до малолітньої доньки, про розгляд ухвали Крюківського районного суду по справі за позовом про зменшення розміру аліментів, про доцільність позбавлення батьківських прав відносно дітей, про надання згоди на вчинення правочину щодо житла, про встановлення опіки та призначення опікуном племінниці, про встановлення піклування та призначення піклувальником онуки тощо.

По кожному питанню відбулося активне обговорення та прийняті відповідні рішення, спрямовані на те, щоб належним чином захистити права та інтереси дітей.


Детальніше..

Весняно – літній спортивний сезон у ДЮСШ № 1 відкрито
     Дата публікації: 15.04.2014

Весняно – літній спортивний сезон у ДЮСШ № 1 відкритоВесняно – літній спортивний сезон у ДЮСШ № 1 відкритоВесняно – літній спортивний сезон у ДЮСШ № 1 відкритоЗа інформацією голови комітету з фізичної культури і спорту райвиконкому Келембет Ганни Борисівни, тренерсько-викладацький колектив дитячо-юнацької спортивної школи № 1, у рамках Дня довкілля, провів впорядкування та благоустрій приміщень для тренувань спортсменів та веслувальної бази ДЮСШ № 1.

Навколо будівлі спортивної школи та на території веслувальної бази з’явилися нові зелені насадження. І хоча школа працює протягом року, її колектив оновив приміщення, готуючи їх до весняно-літнього періоду, щоб юні спортсмени ще з більшим задоволенням відвідували 4 спортивних відділення школи. З особливим нетерпінням чекають на відкриття сезону спортсмени, які обрали веслування на байдарках і каное.


Детальніше..

Спортивні майданчики у Крюківському районі впорядковуються
     Дата публікації: 15.04.2014

Спортивні майданчики у Крюківському районі впорядковуються У рамках двомісячника чистоти та благоустрою у Крюківському районі впорядковано ще один спортивний майданчик за місцем проживання.

Цього разу за ініціативою Крюківського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», сприяння депутата районної ради Сергія Гончара та разом з учнями ПТУ № 26 працювали на спортивному майданчику по вул. Халаменюка, 2.

Навколо майданчика були побіловані старі дерева, висаджені молоді деревця, відремонтована сітка-огорожа, пофарбовані футбольні ворота на інше.


Детальніше..

На апаратній нараді райвиконкому визначили актуальні завдання на тиждень
     Дата публікації: 14.04.2014

На апаратній нараді райвиконкому визначили актуальні завдання на тижденьСьогодні голова Крюківської районної ради Бражененко Віктор Олександрович провів чергове засідання апаратної наради райвиконкому. Керівники структурних підрозділів доповіли про виконану роботу, підвели певні підсумки та проінформували про поточні плани.

Зокрема, про роботу управління праці та соціального захисту населення за 1 квартал розповіла начальник управління Ревега Людмила Іванівна. Відзначила, що за цей період до відділів управління звернулось 3495 громадян, робота триває у звичному режимі. Також надала роз’яснення до Законів України та змінам до них, які нещодавно вступили у силу.

В.О. начальника відділу з питань НС та ЦЗН райвиконкому Трет’яков   Ярослав Вячеславович доповів про заплановані на тиждень завдання, зокрема, проведення спеціальних об’єктових тренувань з ДП № 506 ЗАТ «Сантехмонтаж», ПАТ «КСЗ», на ТОВ «Кременчуцький хлібзавод» та інше.

Завідувач відділу з благоустрою та екології райвиконкому Твердохліб Юрій Олексійович доповів про хід двомісячника чистоти в районі та виконані роботи під час Дня довкілля.


Детальніше..

У Крюківському районі під час Дня довкілля працювали тисячі кременчужан
     Дата публікації: 14.04.2014

У Крюківському районі під час Дня довкілля працювали тисячі кременчужанУ Крюківському районі під час Дня довкілля працювали тисячі кременчужанУ Крюківському районі під час Дня довкілля працювали тисячі кременчужанУ суботу 12 квітня у загальноміському Дні довкілля у Крюківському районі традиційно прийняли участь тисячі кременчужан. Деякі підприємства та установи, зважаючи на погодні умови, перенесли  суботник на іншу дату і свій спланований обсяг робіт виконають пізніше у рамках двомісячника чистоти.

Як зазначає керівник відділу з благоустрою те екології райвиконкому Твердохліб Юрій Олексійович, загалом ще до проведення Дня довкілля в районі вже виконано більшість із запланованих робіт з наведення санітарного стану та благоустрою. Тож під час суботника в районі в основному  продовжувалися ліквідовувати сміттєзвалища та висаджувати дерева і кущі. У цей день було висаджено 566 дерев та 1239 кущів і ця цифра не є остаточною.


Детальніше..

У мікрорайонах активно висаджуються дерева
     Дата публікації: 11.04.2014

У мікрорайонах активно висаджуються дереваУ мікрорайонах активно висаджуються дереваУ мікрорайонах активно висаджуються дереваУ Крюківському районі сьогодні активно проводилася висадка дерев. Як зазначає керівник відділу з благоустрою та екології райвиконкому Твердохліб Юрій Олексійович, саджанці дерев та кущів розвозяться відділом за попередніми заявками на всі мікрорайони.

На фото – висадка дерев на 6 мікрорайоні разом з активістами мікрорайону і учнями ЗОШ № 3 та отримання саджанців дерев головами будинкових комітетів мікрорайону №13.


Детальніше..

Під час двомісячника чистоти ліквідовуються аварійні дерева
     Дата публікації: 11.04.2014

Під час двомісячника чистоти ліквідовуються аварійні дереваРоботи сьогодні тривали на території ДНЗ № 12 – там за допомогою працівників ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» ліквідували кілька аварійних дерев.

Ще одне дерево днями за заявкою відділу з благоустрою та екології райвиконкому ліквідовано поблизу Кременчуцького коледжу транспортної інфраструктури. Дерево після зимового періоду похилилося на проїзжу частину Західної дамби.


Детальніше..

Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 112 Вперед
Календар
«    Січень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Фотоальбом
Переглянути фото
Відеогалерея
Переглянути відео
Опитування

Як ви дізнались про наш сайт?

Від знайомих
З реклами
З преси
З пошукових систем
Інше
Авторизація


    Реєстрація   Забули пароль?