У Крюківському районі під час Дня довкілля працювали тисячі кременчужан
     Дата публікації: 14.04.2014                                 Кількість переглядів: 188

У суботу 12 квітня у загальноміському Дні довкілля у Крюківському районі традиційно прийняли участь тисячі кременчужан. Деякі підприємства та установи, зважаючи на погодні умови, перенесли  суботник на іншу дату і свій спланований обсяг робіт виконають пізніше у рамках двомісячника чистоти.

Як зазначає керівник відділу з благоустрою те екології райвиконкому Твердохліб Юрій Олексійович, загалом ще до проведення Дня довкілля в районі вже виконано більшість із запланованих робіт з наведення санітарного стану та благоустрою. Тож під час суботника в районі в основному  продовжувалися ліквідовувати сміттєзвалища та висаджувати дерева і кущі. У цей день було висаджено 566 дерев та 1239 кущів і ця цифра не є остаточною. Стосовно сміттєзвалищ, то їх вже прибрали понад 10, найпроблемніші місця очищалися і вивозилися саме в День довкілля. Найбільш об’ємний обсяг робіт проведено у парку «Комсомольський», скверах «Привокзальний», Котлова, вул. Манагарова, Садківській, Республіканській, Красноармійській та багатьох інших.

Загалом у День довкілля в районі працювало 54 одиниці техніки, упорядковано 113,651 Га території (у тому числі парків і скверів). Особливу увагу приділили упорядкуванню меморіалів і пам’ятних місць.

Роботи продовжуються

Офіційний сайт Крюківської районної ради - www.krukiv-rada.gov.ua