На апаратній нараді райвиконкому визначили актуальні завдання на тиждень
     Дата публікації: 14.04.2014                                 Кількість переглядів: 175

Сьогодні голова Крюківської районної ради Бражененко Віктор Олександрович провів чергове засідання апаратної наради райвиконкому. Керівники структурних підрозділів доповіли про виконану роботу, підвели певні підсумки та проінформували про поточні плани.

Зокрема, про роботу управління праці та соціального захисту населення за 1 квартал розповіла начальник управління Ревега Людмила Іванівна. Відзначила, що за цей період до відділів управління звернулось 3495 громадян, робота триває у звичному режимі. Також надала роз’яснення до Законів України та змінам до них, які нещодавно вступили у силу.

В.О. начальника відділу з питань НС та ЦЗН райвиконкому Трет’яков   Ярослав Вячеславович доповів про заплановані на тиждень завдання, зокрема, проведення спеціальних об’єктових тренувань з ДП № 506 ЗАТ «Сантехмонтаж», ПАТ «КСЗ», на ТОВ «Кременчуцький хлібзавод» та інше.

Завідувач відділу з благоустрою та екології райвиконкому Твердохліб Юрій Олексійович доповів про хід двомісячника чистоти в районі та виконані роботи під час Дня довкілля.

Завідувач організаційного відділу райвиконкому Довбиш Любов Мефодіївна проінформувала присутніх про організаційно-підготовчі заходи стосовно проведення в районі Дня перемоги, Єдиного дня інформування населення тощо.

В.О. начальника служби у справах дітей райвиконкому Проценко Зінаїда Валеріївна розповіла про заплановані на тиждень захід День спільних дій в інтересах дитини, спільний профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал», онлайн-консультації з питань захисту прав дитини та інше.

Також у плані районних заходів заплановано проведення засідання адміністративної комісії, комісії з питань соціального захисту населення, засідання постійнодіючого штабу з благоустрою, ряд різноманітних рейдів тощо.

У ході апаратної наради про роботу інформували майже всі відділи, служби та управління. За підсумками наради голова районної ради надав відповідні доручення.

Офіційний сайт Крюківської районної ради - www.krukiv-rada.gov.ua