Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
     Дата публікації: 16.04.2014                                 Кількість переглядів: 180

На черговий розгляд комісії під головуванням заступника голови районної ради Поліщука Олександра Петровича винесені 15 питань, серед яких: про неналежне виконання батьківських обов’язків відносно доньки, про розгляд ухвали Крюківського районного суду про позбавлення батьківських прав по відношенню до малолітньої доньки, про розгляд ухвали Крюківського районного суду по справі за позовом про зменшення розміру аліментів, про доцільність позбавлення батьківських прав відносно дітей, про надання згоди на вчинення правочину щодо житла, про встановлення опіки та призначення опікуном племінниці, про встановлення піклування та призначення піклувальником онуки, про продовження терміну перебування малолітньої дитини в Кременчуцькому обласному спеціалізованому будинку дитини, про доцільність повернення малолітнього сина на виховання матері із Кременчуцького обласного будинку дитини, про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах тощо.

По кожному питанню відбулося активне обговорення та прийняті відповідні рішення, спрямовані на те, щоб належним чином захистити права та інтереси дітей.

Офіційний сайт Крюківської районної ради - www.krukiv-rada.gov.ua