До дня Перемоги підвищено розмір щорічної разової грошової допомоги
     Дата публікації: 18.04.2014                                 Кількість переглядів: 647

За інформацією управління праці та соціального захисту населення райвиконкому виплата разової грошової допомоги до Дня Перемоги ветеранам війни, особам на яких поширюється чинність Закону України ” Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту ” та жертвам нацистських переслідувань в 2014 році буде проводитись згідно Постанови Кабінету Міністрів України  від 16.04.2014 року № 102 "Деякі питання виплати у 2014 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань". В порівнянні з минулим роком суми виплат разової грошової допомоги в середньому збільшено на 6,6%, а саме:

1) інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув"язнення не виповнилося 14 років) в"язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

інвалідам війни I групи  -   2575 гривень;

інвалідам війни II групи -   2250 гривень;

інвалідам війни III групи - 2020 гривень;

2) учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув"язнення не виповнилося 18 років) ) в"язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків - 795 гривень;

3) членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами, від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге - 400 гривень.;

4) учасникам Великої Вітчизняної війни та колишнім в"язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені  на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога -  145 гривень.

Виплата здійснюватиметься через відділення зв”язку або через установи банків (шляхом перерахування на особовий рахунок отримувача), тобто пенсіонерам – за місцем отримання пенсії, а особам , які не є пенсіонерами, - за місцем їх проживання чи одержання грошового утримання.

Громадянам, які мають декілька статусів відповідно до  Закону України  “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту ” виплачується одна допомога – у більшому розмірі.

Інформація начальника управління праці та соціального захисту населення райвиконкому Ревеги Людмили Іванівни

Офіційний сайт Крюківської районної ради – www.krukiv-rada.gov.ua