Продовжується ремонт спортивних майданчиків
     Дата публікації: 18.04.2014                                 Кількість переглядів: 697

Продовжується ремонт спортивних майданчиківПродовжується ремонт спортивних майданчиківПродовжується ремонт спортивних майданчиківПродовжується ремонт спортивних майданчиківУ рамках Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх - спільна турбота» Крюківським районним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організовано та проведено черговий захід по відновленню стану спортивного майданчику за адресою вул. Космічна 9.

За інформацією голови Крюківського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Медведенка Олега Володимировича, сьогодні було оновлено фарбування футбольних воріт та прибрана прилегла територія майданчику. До участі у відновлювальних роботах залучено, окрім співробітників центру «Спорт для всіх», також мешканців прилеглих будинків, співробітників Кременчуцького міського центру культури та дозвілля і вихованців ДЮСШ №1. Всього у заході прийняли участь близько 40 осіб. Роботи продовжуються.

Офіційний сайт Крюківської районної ради – www.krukiv-rada.gov.ua