Список постійних комісій Крюківської районної у місті ради VІ скликання.

1. Комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування:

 

Голова:

Івко Микола Васильович, депутат від фракції «Батьківщина»

Члени комісії:

Алещенко Богдан Миколайович, депутат від політичної партії «Рідне місто»

Гарькавенко Наталя Миколаївна, депутат від фракції «Батьківщина»

Павлюк Олег Миколайович

Прокопивнюк Зінаїда Валеріївна, депутат від фракції «Батьківщина»

Шувалов Петро Леонідович, депутат від політичної партії «Рідне місто»

 

2. Комісія з питань бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку:

 

Голова:

Ромашко Анатолій Михайлович

Члени комісії:

Усанова Ольга Петрівна, «Батьківщина»

Мокієнко Юрій Миколайович

Гончар Сергій Володимирович, депутат від фракції «Батьківщина»

Кузік Віктор Федорович

Фещенко Іван Олегович, депутат від фракції Комуністичної партії України

Шкуренко Володимир Володимирович

 

3 Комісія з питань будівництва, землекористування, житлового та комунального господарства, благоустрою та екології:

 

Голова:

Лисенко Віталій Михайлович, депутат від фракції «Батьківщина»

Члени комісії:

Тищенко Ігор Борисович, депутат від фракції 

Селезньов Сергій Анатолійович, депутат від фракції «Батьківщина»

Кравченко Ігор Сергійович

Лагута Віталій Васильович

Мільченко Дмитро Анатолійович, депутат від політичної партії «Батьківщина»

Пищита Світлана Миколаївна, депутат від фракції «Батьківщина»

 

4. Комісія з питань соціального захисту населення, транспорту та зв'язку:

 

Голова:

Зарівчанський Валерій Володимирович

Члени комісії:

Залізняк Олександр Якович, депутат від фракції «Батьківщина»

Татаринов Валерій Миколайович, депутат від політичної партії «Батьківщина»

Сидоренко Олег Олександрович, депутат від фракції «Батьківщина»

Таран Дмитро Володимирович, депутат від фракції «Батьківщина»

Щерба Анатолій Михайлович, депутат від фракції «Батьківщина»

 

5. Комісія з питань охорони здоров’я, підприємницької діяльності, побутового та торговельного обслуговування:

 

Голова:

Остапець Генадій Олексійович, депутат від міської організації Комуністичної партії України

Члени комісії:

Бражененко Віктор Олександрович, депутат від фракції «Батьківщина»

Редченко Юлія Ігорівна, депутат від фракції «Батьківщина»

Макаринський Юрій Васильович, депутат від фракції 

Міхно Вадим Миколайович, депутат від фракції Комуністичної партії України

Терещенко Василь Іванович, депутат від фракції «Батьківщина»

 

6. Комісія з питань освіти, культури, спорту та засобів масової інформації :

 

Голова:

Лозовик Дмитро Борисович, депутат від фракції «Батьківщина»

Члени комісії:

Довбня Олексій Васильович, депутат від політичної партії «Наша Україна»

Дем’яненко Валентина Іванівна, депутат від фракції«Батьківщина»

Бордюг Любов Володимирівна, депутат від фракції «Батьківщина»

Волошин Олексій Володимирович, депутат від фракції 

Перев’язко Людмила Олексіївна

Календар
«    Січень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Фотоальбом
Переглянути фото
Відеогалерея
Переглянути відео
Опитування

Як ви дізнались про наш сайт?

Від знайомих
З реклами
З преси
З пошукових систем
Інше
Авторизація


    Реєстрація   Забули пароль?