Комітет з фізичної культури і спорту

Комітет з фізичної культури і спорту КЕЛЕМБЕТ Ганна Борисівна
Голова комітету

Контактний телефон 6-03-97

Часи прийому
понеділок 10.00-12.00
середа 15.00-17.00
Комітет з фізичної культури та спорту Крюківського району працює згідно Закону України «Про фізичну культуру та спорт» та Закону України «Про місцеве самоврядування».

Робота комітету з фізичної культури та спорту спрямована таким чином:

- організація, підготовка та проведення спортивних заходів;
- планування та звітність щодо виконання плану роботи комітету;
- організація роботи фізкультурно - оздоровчих заходів за місцем проживання;
- контроль учбово-тренувального процесу закладів підготовки спортсменів, комплектування збірних команд та участь у вищестоячих спортивних змаганнях;
- організація роботи тренерської ради (планування та звітність тренерсько-викладацького колективу, підготовка спортсменів - розрядників та спортсменів олімпійського резерву.)
- активізація роботи з питань пропаганди та агітації здорового способу життя;
- розвиток та утримання спортивних споруд;
- опрацювання питань позакласної роботи в навчальних закладах та проведення спартакіади учнівської молоді;
- робота кваліфікаційної комісії (прийом та оформлення документів, присвоєння спортивних розрядів, суддівської категорії, подання на підвищення кваліфікаційної категорії до вищестоячих інстанцій, організація кадрової політики);

Фізкультурно-оздоровчу роботу в районі проводять 27 підприємств, установ та організацій, функціонують 3 стадіони, 11 спортивних залів, 7 футбольних полів, 27 спортивних майданчиків, 4 дитячо-юнацькі спортивні школи.

Загалом у цій сфері працюють 72 досвідчених фахівця.
У дитячо-юнацьких спортивних школах району постійно тренуються 1395 спортсменів, в спортивних секціях навчальних закладів – близько 1850 чол. учнівської молоді.