Організаційний відділ

ДОВБИШ ЛЮБОВ МЕФОДІЇВНА
завідувач організаційного відділу

Робочий телефон: (5366) 6-22-45

Прийом громадян з особистих питань
щоденно з 8-00 до 17.00

Адреса: вул. І.Приходька,90 каб. 305

Функції відділу:

• відділ організаційно забезпечує діяльність райради та виконкому з питань організаційно-масової роботи та реалізації державної політики у визначених законодавством сферах управління;
• Забезпечує взаємозв’язок голови районної ради з відділами і службами виконкому та радами місцевої самоорганізації населення. Узагальнює інформацію про соціально-економічний і громадсько-політичний стан території, найбільш гострі проблеми, оперативно доводить їх до керівництва ради та виконкому.
• Вивчає, узагальнює і поширює нові форми і методи діяльності органів державної влади, надає методичну і практичну допомогу у поліпшенні і удосконаленні управлінської роботи, консультує кадри, віднесені до компетенції відділу.
• Забезпечує гласність в роботі районної ради та ії органів, забезпечує зв’язки та взаємодію районної ради з партіями, рухами та іншими громадськими об’єднаннями.
• Забезпечує підготовку засідань Президії районної ради, пленарних засідань ради, організовує попереднє обговорення проектів рішень рад, разом з іншими підрозділами забезпечує виконання прийнятих радою рішень у межах її компетенції.
• Забезпечує підготовку та проведення семінарів депутатів районної ради
• Узагальнює і вносить на розгляд голови районної ради пропозиції і зауваження, висловлені депутатами на сесіях. Здійснює контроль за виконанням рішень районної ради та виконкому, реалізацією депутатських звернень, критичних зауважень і пропозицій мешканців району.
• Надає методичну і практичну допомогу в підготовці засідань постійних комісій, депутатських фракцій, проведенні звітів депутатів та прийому виборців за місцем проживання.
• Сприяє депутатам районної ради у здійсненні ними своїх повноважень. Узагальнює й організовує своєчасний розгляд звернень депутатів та депутатських запитів, наказів виборців, пропозицій, внесених виборцями при звітах депутатів.
• Координує і організовує роботу спеціалістів по роботі з населенням.
• Забезпечує підготовку та проведення семінарів керівників громадських формувань.
• Здійснює організаційні заходи по підготовці та проведенню загальних зборів, громадських слухань, сходів громадян, зустрічей з населенням керівників виконкому та депутатів.
• Організовує обстеження матеріально-побутових умов проживання громадян для вирішення питання про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим, багатодітним, неповним сім'ям, а також громадянам похилого віку.
• Проводить роботу з благоустрою та наведенню належного санітарного стану на території мікрорайонів.
• Сприяє роботі ветеранським організаціям у мікрорайонах.
• Сприяє органам правопорядку по профілактиці правопорушень серед населення за місцем проживання.
• подає пропозиції про внесення змін адміністративного поділу території,
підвідомчої ради;
• Забезпечує підготовку матеріалів для розгляду на засіданнях виконкому з питань організаційної роботи
• Здійснює контроль за виконанням рішень райради та виконкому, реалізацією критичних зауважень і пропозицій мешканців району.
• у відповідності з чинним законодавством здійснює організаційне та матеріально-технічне забезпечення виборів і референдумів;
• складає проекти планів роботи, основних заходів в районі;
• Щомісячно проводить дні інформування в мікрорайонах, дні мікрорайонів;
• аналізує стан виконання розпоряджень голови ради, рішень ради та виконкому з питань організаційно-масової роботи;
• Забезпечує підготовку і проведення нарад, зустрічей, ювілейних та пам’ятних подій, поздоровлення з днем народження депутатів райради, з ювілейними датами видатних людей міста, почесних громадян міста, ветеранські організації, підприємства та установи міста, відповідні відділи міськрайвиконкомів.