Управління праці та соціального захисту населення

Начальник управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Крюківської районної ради - Ревега Людмила Іванівна.

Контактний телефон (факс) - 6-01-22.

Прийом громадян -
понеділок з 13.00 год. по 17.00 год.
четвер з 8.00 год. по 12.00 год.

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Крюківської районної ради м. Кременчука є структурним підрозділом виконавчого комітету районної ради, який утворюється районною радою та є підзвітним та підконтрольним голові районної ради та раді.

Основними завданнями управління є реалізація державної політики у сфері захисту соціально незахищених громадян на території району, в тому числі громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, призначення та виплата соціальних допомог, компенсацій та інших соціальних виплат, надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, ведення обліку пільгових категорій населення та відшкодування підприємствам-постачальникам витрат за надані пільги за рахунок субвенції з Державного бюджету, створення умов для забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, спеціальним автотранспортом та організація санаторно-курортного лікування інвалідів, ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань.

У зв’язку із провадженням на державному рівні проекту "Удосконалення системи соціальної допомоги" Крюківське управління праці та соціального захисту населення стало одним з кращих в області, де з 01.04.2009 року запроваджено Єдину технологію прийому громадян із призначення усіх видів соціальної допомоги за однією заявою та на підставі одного комплекту документів. Дворічний досвід показав доцільність впровадження даного проекту. В першу чергу, це надання якісних послуг з максимальною зручністю та мінімальними затратами часу для населення, скорочення термінів оформлення документів.

Прийом громадян з питань призначення допомог та субсидій ведеться за п’ятьма адресами:
в приміщенні адмінбудинку Крюківського райвиконкому по вул. І.Приходька, 90 – щоденно з 8.00 год. по 17.00 год. без обідньої перерви.

На віддалених робочих місцях з 9.00 год. по 17.00 год.:
вул. Набережна лейтенанта Дніпрова, 76 та вул. Гагаріна, 24 – понеділок, четвер.
вул. 50 років СРСР, 17 та вул. Мічуріна, 76 – вівторок, п’ятниця.

Телефони „гарячої” лінії 6-02-60 та 6-13-63 за якими можна отримати консультації та/або записатись на прийом у зручний час.

До складу управління входять відділи:

 Грошових виплат і компенсацій, забезпечує призначення близько двадцяти видів допомог, компенсацій та субсидій – заступник начальника управління-начальник відділу Сніжко Світлана Володимирівна т. 6-03-80.
 Соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, забезпечує призначення допомоги та компенсації на оздоровлення громадян, що постраждали від Чорнобильської катастрофи – начальник відділу Тарасенко Світлана Володимирівна т. 6-21-44.
 Відділ державних соціальних інспекторів забезпечує перевірку достовірності і повноти інформації про доходи та майновий стан осіб, які входять до складу сімей, що звертаються за призначенням соціальних допомог та субсидій – головний державний соціальний інспектор Василенко Алла Володимирівна т. 6-22-14.
 Відділ обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці забезпечує вказану категорію населення засобами реабілітації, санаторно-курортними путівками, вирішує інші питання побутового характеру – начальник відділу Зуб Людмила Юріївна т. 6-21-95.
 Відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення який веде облік пільговиків зареєстрованих на території району, готує документи на відшкодування підприємствам збитків за надані пільги, зокрема на житлово-комунальні послуги – начальник відділу Пономаренко Галина Григорівна т. 6-23-35.