Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

Начальник відділу з питань НС та ЦЗН виконкому Крюківської районної ради

Контактний телефон 6-00-00

Діяльність відділу – це комплекс організаційних заходів, спрямованих на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, ліквідацію їх наслідків, навчання населення, персоналу підприємств, організацій та установ району діям у надзвичайних ситуаціях, впровадження «Правил техногенної безпеки» на ПНО – ОПН, підготовка та проведення евакуації населення району, персоналу об’єктів в разі загрози або прориву греблі Кременчуцької ГЕС, комплектування слухачами з числа осіб керівного складу ЦО об’єктів району міських та обласних курсів ЦО, підтримання на належному рівні захисних споруд ЦО, системи оповіщення, системи гідротехнічних споруд, знесення аварійно-небезпечних дерев, виявлення та знешкодження застарілих боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни та інше.

Головний спеціаліст відділу з питань НС та ЦЗН – Камельчук Сергій Володимирович, відповідає за:
1. Підготовку і організацію штабних тренувань, командно-штабних, спеціальних, тактико-спеціальних навчань ЦО (ЦЗ) на об’єктах району.
2. Підготовку і доведення планування основних заходів ЦО (ЦЗ) району до об’єктів.
3. Облік, підготовку і готовність особового складу невоєнізованих формувань ЦО (ЦЗ) об’єктів до роботи в надзвичайних ситуаціях.
4. Систему оповіщення та зв’язку ЦО (ЦЗ) району.
5. Підготовку і перепідготовку керівного і КНС ОГД на міських та обласних курсах ЦО, стан НМБ ЦО, заходи по її удосконаленню.

Спеціаліст 1-ї категорії відділу з питань НС та ЦЗН відповідає за:
1.Розробку і підготовку необхідних документів і рішень для комісії з питань ТЕБ та НС району.
2.Облік засобів індивідуального захисту, приладів радіаційної і хімічної розвідки та дозиметричного контролю на об’єктах району.
3.Облік, утримання, експлуатацію та використання захисних споруд ЦО (ЦЗ) на об’єктах району.
4.Облік інженерної та іншої спеціальної техніки на ОГД.
5.Розробку і організацію заходів по захисту населення та території району від наслідків надзвичайних ситуацій.
6.Контроль за ходом виконання заходів техногенної безпеки на об’єктах економіки району, особливо категорії ПНО-ОПН.